preloader
Beyoğlu Anlaşmalı Boşanma Avukatı – AYTAÇ YAVUZ
17454
post-template-default,single,single-post,postid-17454,single-format-standard,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Beyoğlu Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Beyoğlu Anlaşmalı Boşanma Avukatı

İstanbul’da hizmet veren Büromuz boşanma davalarında size uzman bir avukatlık desteği sağlamaktadır. Beyoğlu boşanma davası ister anlaşmalı ister çekişmeli boşanma davası olsun biz her türlü davada ihtiyacınız olan avukatlık hizmetini sağlayabilir ve dava sürecinde talep ettiğiniz haklarınızın korunmasını ve alınmasını sağlayabiliriz. Her türlü boşanma davaları ile ilgili ister danışmanlık isterseniz avukatlık hizmeti sağlıyoruz.

Beyoğlu boşanma avukatı ekibimiz süreç boyunca 20 yılın üzerindeki deneyim ve tecrübesiyle hareket eder en zor davaları bile müvekkilinin yönüne çevirebilir. Etkili sonucu almak ve dolayısıyla başarılı bir dava sürecini tamamlamak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Boşanma davaları iki çeşitte işler bunlardan birincisi çekişmeli boşanma diğeri ise anlaşmalı boşanma. Beyoğlu anlaşmalı boşanma davasında bizi tercih etmeniz halinde sizi tek bir celsede boşayabilmek için gerekli olan her türlü adımları atar tam evraklarla davayı açar ve sürecin olabildiğince kısa olmasını sağlarız. Boşanma davalarında süreç maddi olarak sizi külfete sokabileceği gibi aynı zamanda manevi olarak da sizi etkileyebilir. Dolayısıyla süreç ne kadar kısa sürerse yaşadığınız hayat karmaşası da o kadar hızlı bir şekilde çözülecektir.

Beyoğlu Boşanma Davası

Beyoğlu boşanma avukatı ekibimiz davanın süreci konusunda sizi bilgilendirecek öncesinde alacağınız danışmanlık hizmeti ile de nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bileceksiniz. Boşanma davasını açmadan önce uzman bir avukatla görüşmüş olmak davanın seyrini etkileyecek en önemli faktörlerin başında gelir. Boşanma avukatı nezdinde açılan bir dava her zaman netice verir.

Boşanma davalarında özel ve genel olmak üzere iki sebep vardır. Medeni kanun bu sebepleri listelerken sizin durumunuza göre davanın seyrinin de belirlenmesini amaçlar. Buna göre dava öncesinde izlenecek yolun planlanması sizin açınızdan da iyi olacaktır. Özel boşanma davalarında sebepler zina, hayata kast, pek kötü veya onur kırıcı davranış, suç işleme ve haysiyetsiz hayat sürme, terk, akıl hastalığı olarak ayrılmıştır.

Genel boşanma davasında ise özellikle evlilik birliğinin sarsılması ve eşler arasındaki şiddetli geçimsizlik davanın açılmasına bir nedendir.

Büromuz boşanma davası öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her bilgiyi size sağlayacaktır.

BEYOĞLU AVUKATLIK HİZMETLERİMİZ

 

 • Aile Hukuku
 • Arabuluculuk Süreç Yönetimi
 • Bilişim Hukuku
 • Ceza Hukuku
 • Fikri Mülkiyet Hukuku
 • Gayrimenkul Hukuku
 • İcra Ve İflas Hukuku
 • İdare Hukuku
 • İnşaat Hukuku
 • İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Sözleşmeler Hukuku
 • Tüketici Hukuku

 

 

Beyoğlu Boşanma Davası Avukatları

Boşanma davaları çiftlerin bu noktaya gelmesine kadar yaşadığı olaylara göre farklı nitelikler taşıyabiliyor. Bunun kişiyi nasıl etkilediğini etrafımızdaki örneklerden görmüşüzdür. Anlaşmalı boşanma davası buna örnek verebilir. Ancak tabii ki tüm boşanmaların bu şekilde gerçekleştiğini söylemek zor. Bununla birlikte çekişmeli boşanma davalarının varlığından söz etmek mümkün. Anlaşmalı boşanmalarda iki tarafın da boşanmayı istemesi en önemli adımdır. Sağlam zeminde, iyi bir anlaşmalı boşanma avukatı ile sürdürülen davalar, sonraki yıllarda değişen fikirlerle açılması olası davalardan sizleri koruyacaktır. Boşanma süreci, boşanma protokolünün hazırlanması, anlaşmalı boşanma sırasında ve sonrasında atılacak adımların belirlenmesi anlamında titiz bir çalışma yürütülmesi önemlidir. Beyoğlu anlaşmalı boşanma avukatı tercihiniz ile süreci hasarsız atlatın.

ilginizi çekebilir : Üsküdar Boşanma Avukatı alternatifleri

Adaleti tesis etmekte kilit bir rolü bulunan avukatların insanlara hissettirmesi gereken şeylerin başında hakkaniyet duygusu gelmelidir. Bir devlet ve ülkeyi yaşanabilir kılan özelliklerinin başında o ülkende yargı organının vatandaşlara eşitlik, adalet duygusunu hissettirebilmeyi başarması gelir. Zira adalet duygusu beraberinde güven duygusunu getirir, bu ikisi sağlandığı vakit ise sorunların çözülmesi aynı oranda kolaylaşır. İş kazasının gerçekleşme anında atılacak adımlar, işçinin sonraki süreçte hakkını araması, işverenin durumu daha rahat kontrol edebilmesi adına önemlidir, iş kazası avukatı bu aşamaları sizin için takip edecektir. Söz gelimi bir iş kazası gerçekleştikten sonra, kazayı yaşayan işçinin kolluk kuvvetlerine bilgi vermesi gerekmektedir. Beyoğlu iş kazası avukatı tercihi ile mağduriyetinizi giderebilirsiniz.

Gerek tedbirsizlikten gerek dikkatsizlikten gerekse kurallara riayet etmemekten kaynaklı yaşanan trafik kazalarında insanlar ölmekte veya yaralanmaktadırlar. Trafik kazalarının olumsuz etkilerini sadece kazayı yaşayanlar düşünmek doğru olmaz. Birçok katman söz konusudur. Kazadan zarar gören kişinin ailesi de aynı şekilde kazadan olumsuz etkilenmektedir. Trafik kazalarının insanların hayatında açtığı yaraları gidermek için trafik kazası tazminatı davaları açılabilmektedir. Ölümlü veya yaralanmalı bir trafik kazasında dava sonucunda hükmedilen manevi tazminatın amacı zarar uğrayanda bir huzur duygusu oluşturmaktır. Manevi tazminatın davacı için bir zenginleşme aracı olmaması gerekmektedir. Beyoğlu trafik kazası avukatı ile bu konudaki mağduriyetinizi ortadan kaldırabilirsiniz.