preloader
İstanbul Avukat Hizmeti – AYTAÇ YAVUZ
17499
post-template-default,single,single-post,postid-17499,single-format-standard,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

İstanbul Avukat Hizmeti

İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamış olan Aytaç Yavuz Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı büromuz işine duyduğu saygı ve titizlikle müvekkillerine hizmet vererek üstlendiği davaları en kısa ve istenilen sonuçla tamamlamayı hedeflemektedir. Müvekkillerimizin bizden beklentileri doğrultusunda sorunlarını dinleyerek biran önce çözüme kavuşturmayı amalar ve bunun için her türlü teknik imkanları seferber eder. Kaliteli hizmetin yanı sıra özel ve sektörel alanda hizmet verirken kendisine özgü yenilikçi çözümler geliştirmeyi de hiçbir zaman ihmal etmeyecektir. Üstlenmiş olduğu davaların tamamında araştırma ve tecrübesini kullanarak memnuniyet kazanmayı bilmiş ve uzman kadrosuyla tüm hukuki taleplere cevap verebilecek donatıya sahiptir.

İstanbul avukatlık hizmeti verilirken hızlı, doğru ve kaliteyi ilke edinen büromuz ulusal ve uluslar arası davalarda vizyon sahibi bir bakış açısıyla mesleki etik kurallardan da hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam eder. Bunun için kendi sektöründe her zaman öncü olmuş ve gelecek dönemlerde de bu öncülüğü devam ettirebilmek için kendinden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

İstanbul Boşanma Avukatları

Aile bir toplumun en temel parçasıdır. Fakat her toplumda bazen uyuşmazlıklar çıkabildiği gibi ailede de bu tarz sorunlar yaşanabilir. Bunun için toplum da göz önünde bulundurularak hassas olan bu konu üzerinde titiz bir çalışma yürütür ve aile değerlerine zarar vermeden üstlenilen davaların sonuçlandırılmasına çalışırız. İstanbul boşanma davaları belli kural doğrultusunda bir dilekçe ile başlatılması gerekir ve boşanma davalarında iki tip neden vardır. Bunlardan birincisi genel sebepler ikincisi de özel sebepler. Özel ve genel sebepler ise kendi aralarında ayrılır. Dolayısıyla açılacak olan davanın konusu ve nedeni de müvekkilimiz dinlendikten sonra en uygun şekilde başvuru gerçekleştirilmiş olacaktır.

Boşanma davası öncesinde bir avukatla görüşülmesi çok önemlidir. Her ne kadar boşanma davalarında avukat tutulması zorunlu olmasa da müvekkilin davanın süreci, konusu ve başvuru şekli hakkında fikir sahibi olmayacağından dolayı tercih edilmesi de bir anlamda zaruridir. Dikkatsizce açılan bir boşanma davasının sonuçları beklediğinizin tam tersine sonuçlanabilir. Bunun için mutlaka işi bilen bir hukuk danışmanıyla görüşüp gerekirse avukat tutmanızı öneririz.

İSTANBUL AVUKATLIK HİZMETLERİMİZ

 

 • Aile Hukuku
 • Arabuluculuk Süreç Yönetimi
 • Bilişim Hukuku
 • Ceza Hukuku
 • Fikri Mülkiyet Hukuku
 • Gayrimenkul Hukuku
 • İcra Ve İflas Hukuku
 • İdare Hukuku
 • İnşaat Hukuku
 • İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Sözleşmeler Hukuku
 • Tüketici Hukuku

 

İstanbul Avukat Hizmeti İçin Dinamik Bir Kadro

Hukuk toplumsal hayatı düzene koyan ve kişilerin belirli sorumluluklara göre hareket etmesini sağlayan bir düzenleyici sistemdir. Yargılamada en önemli yaklaşımlardan biri kişiye savunma hakkı tanınmasıdır. Herkesin kendini savunma hakkı mevcuttur. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na göre, her vatandaş yargı organlarında davacı veya davalı konumunda iddia ve savunma hakkı kullanabilmekte, adil bir yargılama talep edebilmektedir. Dolayısıyla bu sistem içindeki en önemli bileşenlerden biri de şüphesiz ki avukatlık ve danışma hizmeti veren kurumlardır. Büyük bir şehir olan İstanbul avukat seçimi anlamında birçok alternatif sunmaktadır. Aytaç Yavuz Avukatlık ve Danışmanlık olarak sizin için en doğru ve güvenilir alternatifi sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Türkiye bir hukuk devletidir. Hukuk çok geniş bir alana yayılmış bir düzlemde yaşar. Bu yüzden uzmanlık gerektiren mesleklerin başında hukuk adamı olmak gelmektedir.  Hukukçular eksik veya hatalı bilgiye sahip olma hakkı taşımazlar. Onlar uzmanı olduğu konularda yetkin, bilgi sahibi ve ne yaptıklarını bilen kişiler olmak zorundadırlar. Aytaç Yavuz Avukatlık ve Danışmanlık olarak bizler tüm ekibimizle hukuku ilgilendiren tüm konuları sizler için anlaşılır kılıyoruz. Hukuki desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda, özellikle İstanbul bölgesi avukatlık hizmetleri anlamında, tecrübe ve birikimlerimizi dinamizmle işe koşuyor, sorun veya ihtiyaçlarınıza müdahale ediyoruz. Müvekkillerimizin ve danışanlarımızın hukuki anlamda güvende hissetmeleri, mağdur olmamaları ve hedeflerine en kolay ve kısa yoldan ulaşabilmeleri için onlara destek oluyoruz.

İlginizi Çekebilir: İstanbul avukatlık Firmaları 

 

İstanbul Bölgesi Verdiğimiz Hizmetler

 

Aytaç Yavuz Avukatlık ve Danışmanlık olarak hukuku ilgilendiren tüm konularda yanınızdayız. Faaliyet alanlarımız, hukukun ilgilendiği tüm alanları kapsamaktadır. Bu geniş çalışma alanını Bilişim Hukuku, Ticaret hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza hukuku, İcra ve İflas hukuku, Aile hukuku, İdare Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tüketici Hukuku ve Arabuluculuk Süreç Yönetimi şeklinde saymak mümkündür. Görüldüğü üzere avukatlık, uzmanı olunduğu alanda üst düzeyde bilgi birikimine sahip olunması gereken bir meslektir. Bu konularda ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği, özellikle İstanbul bölgesi avukatlık hizmetleriarayışınızda hemen yanınızda durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Tecrübeli, birikimli ve dinamik kadromuzla size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.