preloader
Kadıköy boşanma avukatı  – AYTAÇ YAVUZ
17431
post-template-default,single,single-post,postid-17431,single-format-standard,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Kadıköy boşanma avukatı 

Kadıköy Boşanma Avukat Bürosu

Türkiye’de hatta dünyada adaletin karmaşık yapısı insanların da kendilerini savunurken bir avukat tutmalarını zorunlu hale getirmiştir. Biz Kadıköy boşanma avukatı olarak müvekkillerimize en doğru ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla kurulduk ve teknolojinin tüm imkanlarını da hukuk büromuz tarafından kullanırız. Bizim için Adalet sisteminin karmaşıklığını en hızlı şekilde çözebilmek, dinamik ve şeffaf hareket ederek müvekkillerimize hissetmek istedikleri güveni sunmak önemlidir. Kendimize hedef olarak belirlediğimiz sektörümüz içinde en iyisi olabilmek ve bunun içinde sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi amaçlarız.

Hukuk büromuz bünyesinde çalışan avukatlarımız sizin sorunlarınızla birebir ilgilenerek hukuki olan sorunlarınızın çözümünü

sağlayacaktır. Kadıköy boşanma avukatı ihtiyacınızda sürecimiz sizin bize ulaşmanızla başlar ve problem hakkında ihtiyaç olan bilgiler alındıktan sonra hukuki sorunun çözümünü sağlayabilecek yollar ve durumların belirlenmesi amacıyla randevu oluştururuz. İlk randevumuz durum değerlendirmesi yapmak ve olasılıkları gözden geçirmek olacaktır. Çünkü bir boşanma davasında amaç müvekkilimizin en az zararla ve en kısa sürede boşanmasını sağlayabilmektir.

Sizinle gerçekleştireceğimiz ilk görüşmemizde her şeyin ayrıntılı bir şekilde görüşülmesini sağlar ve alanında uzman olan avukatlarımızla görüşerek davanızla ilgili destek alırız. Bir boşanma davasında sürç maddi ve manevi anlamda oldukça önemlidir. Bunun için biz hizmet verdiğimiz müvekkillerimizin maddi ve manevi tüm haklarını koruruz.

Evlilik hayatın içerisinde en kutsal olan dönemlerden birisidir ve hiçbir insan evlenirken boşanacağını hesap ederek hareket etmez. Ancak hayatın içine baktığımız zaman evlilik kadar boşanmalarında normal olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu sürecin sonunda sizin karlı çıkabiliyor olmanız da bizim için önemlidir. Evliliğin başında bunların hiçbirinin hesaplaması yapılmadığından dolayı bazen yanlış hareketler evlilik sonlandığı zaman her iki taraftan birinin de zarar görmesine neden olabilecektir.

Kadıköy boşanma avukatı olarak biz sorumluluklarımızın bilincinde hareket eder ve sizin için en doğru olacak kararları verebilmek ve bu süreçte sizi doğru bilgilendirmek için çalışırız. Amacımız bize danışan ya da bizden hizmet alan her müvekkilimizin haklarını koruyup kazançlarını artırmaktır.

KADIKÖY AVUKATLIK HİZMETLERİMİZ

 • Aile Hukuku
 • Arabuluculuk Süreç Yönetimi
 • Bilişim Hukuku
 • Ceza Hukuku
 • Fikri Mülkiyet Hukuku
 • Gayrimenkul Hukuku
 • İcra Ve İflas Hukuku
 • İdare Hukuku
 • İnşaat Hukuku
 • İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Sözleşmeler Hukuku
 • Tüketici Hukuku

 

 

Kadıköy Avukatlık Hizmetleri İçin Güvenli Bir Kapı

Avukatlar ceza avukatı, icra avukatı, iş hukuku avukatı gibi sıfatlar alamamaktadırlar. Zira avukat, hukuki araştırma yapabilen bir kişi olarak, her türlü hukuki durumda gerekli araştırmayı yapar ve müvekkiline yardım eder. Büyük ve kalabalık bir ilçe olarak Kadıköy avukat ve avukat adaylarına bu yönde farklı imkanlar sunar. Avukatlık mesleği 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile düzenlenmiş, bu kanunda avukatlık bir kamu hizmeti olarak ifade edilmiştir. Aynı zamanda avukatlık bir serbest meslektir. Avukatlık yargı organında bağımsız savunmayı temsil eden kişi olarak öne çıkmaktadır. Zira avukatsız bir yargıdan söz etmek mümkün değildir.

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na göre tüm vatandaşlar, yargı organı önünde davacı veya davalı olarak iddia ve savunma kapsamında yargılanma hakkına sahiptir. Kadıköy bölgesi avukatlık hizmetleri için güvenle temas kurabileceğiniz Aytaç Yavuz Avukatlık ve Danışmanlık olarak biz, tecrübeli ve birikimli kadromuzla her türlü hukuki sorunlarınıza destek oluyoruz. Kişiler hukuki anlaşmazlıkları çözme yoluna giderken bir avukata vekalet verebilirler. Bununla birlikte davalı veya davacı olarak yargılanan kişilerin avukatla temsil edilmeleri zorunlu değildir. Ancak bazı davalarda avukat ile temsil zorunludur. Avukatlar hukukun birçok alanında faaliyet göstermektedirler. Kadıköy avukattercihinde sizlere birtakım alternatifler sunabilir. Ancak önemli olanın hukuki alanda gerek deneyimi gerekse donanımıyla size güvenli bir ortam sağlayacak bir ekiple iletişim kurmaktır.

Sunduğumuz Hizmetler

Aytaç Yavuz Avukatlık ve Danışmanlık olarak biz hukuku ilgilendiren tüm konularda yanınızdayız. Faaliyet alanlarımız, hukukun ilgilendiği tüm alanları kapsamaktadır. Bu geniş çalışma alanını Bilişim Hukuku, Ticaret hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza hukuku, İcra ve İflas hukuku, Aile hukuku, İdare Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tüketici Hukuku ve Arabuluculuk Süreç Yönetimi şeklinde saymak mümkündür. Görüldüğü üzere avukatlık, uzmanı olunduğu alanda üst düzeyde bilgi birikimine sahip olunması gereken bir meslektir. Bu konularda ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği, özellikle Kadıköy bölgesi avukatlık hizmetleri arayışınızda hemen yanınızda durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Tecrübeli, birikimli ve dinamik kadromuzla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

bilgi için : http://aytacyavuz.com

Kadıköy boşanma avukatları 

Yargı organı bir ülkede adaletin sağlıklı bir şekilde tesis edilmesi için oldukça önemlidir. Bir ülkenin ne kadar yaşanabilir olduğunun göstergelerinden biri de orada inşa edilmiş adalet sistemidir. Eğer ülkenin vatandaşları adalet ve eşitlik duygusunu hissediyorlarsa bunun anlamı oldukça fazladır. Yargı organının en önemli sac ayaklarından biri avukatlardır. Zira avukatlar yargının olmazsa olmazı savunma makamını temsil ederler. Anlaşmalı veya çekişmeli  boşanmada asıl gaye tarafların talep ve iradelerine önem göstermek ve onların isteklerini ön planda tutmaktır. Bu şekilde boşanma işlemlerinin daha hızlı sonlandırılması amaçlanmıştır. Kadıköy anlaşmalı boşanma avukatı tercihinde öncelikle bu süreç hakkında bilgi edinilmelidir.

ilginizi çekebilir: Maltepe Boşanma Avukatı Alternatifleri

Trafik kazalarından sonra açılacak tazminat davalarında zaman aşımı süresinin dikkatte alınmasında fayda vardır. Yani dava açma süresinin ne zaman başladığı ve zaman sona erdiği gibi ayrıntılara dikkat edilmelidir. Şöyle ifade edilebilir ki trafik kazası gerçekleştiği andan sonra, zararı gören kişinin, zararı ve zararın failini öğrendikten sonra iki yıllık bir zaman aşımı süresi bulunur. Trafik kazasında eğer bir yaralanma durumu gerçekleşmişse bizzat yaralanan kişi tarafından maddi ve manevi trafik kazası tazminatı davası açılabilir. Bu gibi durumlarda trafik kazası geçiren kişinin kendisi veya ölümü halinde yakınları, uğradıkları maddi-manevi zararları temin edebilmek için trafik kazası tazminatı davası açabilirler. Kadıköy trafik kazası avukatı alternatiflerini değerlendirerek mağduriyetinizi sonlandırabilirsiniz.

Hukuk birçok koldan meydana gelir ifadesini kullanmıştık. Bunlardan biri de en yoğun haliyle hukuku meşgul eden kazalardır. Bu kazaları iş kazaları ve trafik kazaları şeklinde ele alabiliriz. Öncelikle iş kazalarına değinelim. İş kazası işçinin işyerinin menfaati için çalıştığı sırada, ister işyerinde isterse işyerinin dışında olsun, başına gelen, bedenini olumsuz etkileyen kazalar olarak ifade edilebilir. Kadıköy iş kazası avukatı tercihinde yine iş kazası hakkında bilgi edinilmelidir. Kısacası tüm bu zararların tanzimi için mağdurların tazminat davası açma hakları bulunmaktadır. Sadece kazada yaralananlar değil, onların bakmakla yükümlü olduğu yakınlarının dava açma hakları bulunur. Aynı şekilde kazada ölen kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişiler de dava açabilmektedirler.

daha fazlası için : https://goo.gl/KPG9E9