preloader
Aldatan Eş Nasıl Davranır? – AYTAÇ YAVUZ
17739
post-template-default,single,single-post,postid-17739,single-format-standard,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
Aldatan Eş Nasıl Davranır?

Aldatan Eş Nasıl Davranır?

Türkiye’de özellikle erkeklerin aldattığı ileri sürülüyor olsa da aldatmanın iki kişilik bir eylem olduğu asla unutulmamalıdır. Erkeklerin aldattığı eski zamanlar için söylenebilecek bir sözdür çünkü günümüzde aldatma her erkek hem kadın tarafından yaşanan bir durum. Bunun en önemli nedenlerinin başında ise kadınların iş dünyasında kariyer ve para kazanma alanlarında erkeklerden çok daha iyi konuma gelmiş olmaların önemi büyük. Kadın kimseye ihtiyacının olmayacağı duygusuyla hareket ederek daha özgür davranması erkeğin de kendisinde farklılık araması aldatmaya giden bir süreci de başlatmıştır.

İş Dünyasında Aldatmalar

Bir kadının neden aldattığı konusunda genel bir görüş belirtmek zordur ancak genelde düşünülen şey ilgisiz bir eşin olmasından kaynaklı olarak belirtilir. Erkek için aldatmanın çok farklı çeşitleri ve nedenleri olabilir hatta sebepsiz eşini çok sevdiği halde aldatan erkeklerde vardır. Burada sebebin ne olduğuna odaklanmadan sonuca bakmak en doğru olandır ve çiftler genelde bunu boşanma ile sonuçlar. Böyle durumlarda ise boşanma büyük ihtimalle çekişmeli boşanma olarak açılır ancak zinanın boşanmak için bir neden olduğu da bilinir. Bunun ispat edilebilmesi boşanma sürecinde elinizi rahatlatacak olan en önemli konudur.

Aldatan Eş Nasıl Davranır?

Aldatan Eş Nasıl Davranır?

Çalışmayan Kadının Aldatması

Evet, iş dünyası içerisindeki kadınlarda aldatmadan bahsettik ancak sadece çalışan değil çalışmayan kadında aldatabilir. Günümüz teknolojisi ve özellikle sosyal medya buna en uygun zemindir. Yeni insanlarla tanışma ve giderek teknoloji bağımlılığı ister istemez kadını içerisine çekecek ve erkeğe bakış açısı farklılaşmaya başlayacaktır. Kadın bu dönemde erkeği her anlamda yetersiz bulacak ve ilişkide kopukluklar meydana gelecektir. Kadın bu dönemde kendisini sürekli yemek yapan, evi süpüren ve çocuklara bakan bir konumda görerek bu durumdan kurtulma çabası içerisine girecektir.

Sıkıcı ve Monoton Evlilik

Uzun ve sürekli aynı şekilde devam eden ilişkiler evliliğin en büyük düşmanıdır. Bunun için kadın olsun erkek olsun mutlaka evlilik içerisinde farklılıklara yer vermeli ve iletişimi güçlü tutmalıdır. Aldatan kadınlar ve erkeklerin hayatlarında önemsenecek değişimler olmaya başlayacaktır. Mesela kadın sürekli bir yerlerinden şikayet edip saçlarıyla oynamaya başlarsa erkek sık iş toplantılarına ve arkadaş buluşmalarına çıkarsa bunlar haberci olabilir ancak her durumda da gerçek olduğu söylenemez.