preloader
Avrupa Yakası Avukat – AYTAÇ YAVUZ
17428
post-template-default,single,single-post,postid-17428,single-format-standard,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Avrupa Yakası Avukat

Aytaç Yavuz Hukuk ve Danışmanlık bürosu olarak Aile Hukuku, Arabuluculuk Süreç Yönetimi, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, İdare Hukuku, İnşaat Hukuku, İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

Büromuza bağlı olarak çalışan tüm avukatlarımız hukuki konularda geniş ve yetkin bir donanıma sahiptir ve girdiği davaların tamamında etkili sonuçlar almış ve alabilecek çözüm önerilerine her zaman hazırdır. Biz dava sürecinde tüm deneyimlerimizi kullanarak sürecin doğru bir şekilde ilerleyebilmesi için elimizden geleni yapar ve alternatif çözüm yollarını her zaman ararız. Avrupa yakası Avukat büromuz tüm dava süreçlerini en doğru şekilde takip eder.

İstanbul Avrupa Yakası Avukatları

İstanbul Avrupa Yakası Avukat büroları arasında dinamik ekibiyle dikkat çeken büromuz boşanma davalarında verilen hızlı hizmetle birlikte sizi psikolojik olan bu süreçten de hızlı bir şekilde kurtaracaktır.  Hiç kimse davalık olmak ve hakim karşısına çıkmak istemez ancak hayat ve yaşadıklarımız bizi istemesek de bu duruma düşürebilir. Önemli olan konu böyle bir duruma gelindiğinde kendinizi en doğru şekilde savunabilmektir. Bunu kendi başınıza yapabilme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır çünkü hukuki konulara hakim olmamanız sürecin sizin kontrolünüzün de dışına çıkmasını sağlayacağı gibi daha kötüsü de haklı olduğunuz bir durumda haksız konuma da düşebilirsiniz.

Avrupa yakası Avukat büromuz tüm dava süreçlerinizde ihtiyacınız olan hukuki donanıma sahip ekibiyle hizmet vererek sizin savunma hakkınızı en üst seviyede tutacaktır.

Avrupa Yakası Avukat Ücretleri

İhtiyacınız olan bir dava sürecinde uzmanlığın yanı sıra büromuz her zaman uygun ücretlerle hareket edecektir. Büromuz yalnız İstanbul Avrupa yakası değil tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Biz müvekkillerimizin davalarını üstlenirken onlardan alınacak bir ücret olarak düşünmeyiz. Tamamen onların haklarını savunmak ve içinde bulundukları süreçten zarar görmeden ayrılmalarını sağlayabilmek bizim ilk etapta düşündüğümüz konudur. Bunun içinde sizden alacağımız doğru bilgileri tecrübemiz ve bilgilerimizle birleştirerek sizin için en iyi sonucu almaya odaklanır ve bunu gerçekleştiririz.

AVRUPA YAKASI AVUKATLIK HİZMETLERİMİZ

 • Aile Hukuku
 • Arabuluculuk Süreç Yönetimi
 • Bilişim Hukuku
 • Ceza Hukuku
 • Fikri Mülkiyet Hukuku
 • Gayrimenkul Hukuku
 • İcra Ve İflas Hukuku
 • İdare Hukuku
 • İnşaat Hukuku
 • İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku
 • Sözleşmeler Hukuku
 • Tüketici Hukuku

Türkiye bir hukuk devleti olduğu için sosyal hayat hukuk kurallarına göre düzenlenmiştir. Gerek insan hayatını, şerefini korumak, gerek toplum düzenini sağlamak gerekse kurumlar arasındaki ilişkileri düzenlemek için hukuk sistemi adalet temelinin etrafında çeşitli kollara ayrılmıştır. Bunlardan biri de Türk Medeni Kanunu’dur. Türk hukukunda kanun koyucu, aile düzenini tesis etmek, boşanmak isteyen çiftlerin iradelerini yansıtmak için boşanma kurumunu da düzenlemiştir. Zira insanlar ömürleri boyunca mutlu bir evlilik sürdürmek niyetiyle evlenseler de bazen her şey istenildiği gibi gitmiyor. Tabii boşanma konusu çok katmanlı bir yapıdadır. Avrupa yakası anlaşmalı boşanma avukatı ihtiyacını karşılamak için çiftler birçok alternatife sahiptir.

Avrupa Yakası İçin Avukat Danışmanlığı Tercihi

4721 sayılı Türk Medeni Kanunu’nda anlaşmalı boşanmanın gerçekleşebilmesi bazı yükümlülükler belirtilmiştir. Bunlar evliliğin en az bir yıl sürmüş olması, eşlerin boşanmaya birlikte başvurmaları, hâkimin tarafları bizzat dinlemesi, anlaşmalı boşanmaya ilişkin konuların bir protokole bağlanması şeklinde ifade edilmiştir. Yukarıdaki şartlar sağlandığı takdirde taraflar anlaşmalı boşanma sürecine girebileceklerdir. Eğer bu şartlar sağlanmıyorsa, bu defa taraflar için çekişmeli boşanma süreci mümkündür. Bir boşanma süreci sadece çiftleri değil, onların ailelerini ve eğer varsa en çok da çocuklarını etkilemektedir. Dolayısıyla sürecin sağlıklı yürümesi açısından anlaşmalı boşanma avukatı tarafından sağlanacak destek oldukça önemli olacaktır. Zira hukuk uzmanlığın en önemli olduğu meslek alanlarından biridir.

ilginizi çekebilir : Ataşehir boşanma Avukatı

Türkiye bir hukuk devleti olduğundan ve hukukun birçok kolu olduğundan söz etmiştik. Avrupa Yakası iş kazası avukatı tercihleri için de düşünülmesi gereken birtakım nitelikler mevcuttur. Bunu açıklamadan önce iş kazasının ne olduğunun anlaşılması önemlidir. Ülkemiz maalesef iş kazaları anlamında parlak bir görüntü sergilememektedir. Bu yüzden yıl içinde iş kazaları dolayışıysa ölümler veya yaralanmalar yaşanabilmektedir. Hukuk sistemimiz bu gibi vakaları da düzenlemiştir. Bir çalışanın işi gereği yerine getirdiği herhangi bir faaliyetten dolayı, ister işyerinde ister işyerinin dışında beden sağlığını bozacak birtakım olumsuz durumlara maruz kalmasına, yaşadığı kazalara iş kazası denmektedir. İş kazası yaşandıktan sonra hem çalışanın hem de işyeri sahibinin atması gereken bir dizi adımlar bulunmaktadır.

ilginizi çekebilir : https://goo.gl/xNcbqN