preloader
HAKKIMIZDA – AYTAÇ YAVUZ
17144
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-17144,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

HAKKIMIZDA

Aytaç Yavuz Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı,

Av. Aytaç YAVUZ önderliğinde, alanında uzman ekibi ile birlikte Kadıköy’deki ofisinde iş ve sosyal hayatı ilgilendiren her türlü hukuki alanda hizmet vermektedir.

Son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahip olan büromuz özel hukukun hemen her alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ya bir yol bulacağız. Ya bir yol yapacağız

hannibal

HIZLI, SAĞLIKLI, KALICI VE AKILCI ÇÖZÜMLER

Aytaç Yavuz, yerli ve yabancı şirket ve şahıs müvekkillerine hızlı, sağlıklı, kalıcı ve akılcı çözümler üretir ve uzun soluklu ilişkiler kurar.

Av. Aytaç Yavuz ve ekibi, ticari ve sosyal ilişkileri iyi analiz eder, tecrübe ve araştırmaya dayalı olarak riskleri öngörüp bu riskler hakkında şahıs veya şirket müvekkillerini ikaz eder, sorunlar henüz ortaya çıkmadan çözüm yolları arar.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?