preloader
Ekibimiz – AYTAÇ YAVUZ
3234
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-3234,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-no-behavior,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-area-uncovered-from-content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Ekibimiz

Av. Aytaç YAVUZ

Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile eş zamanlı olarak Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden 2010 senesinde mezun olduktan hemen sonra aktif avukatlık hayatına başladı. Aytaç YAVUZ, başta İnşaat Hukuku olmak üzere iş ve sosyal hayatı ilgilendiren her türlü hukuki alanda hizmet vermektedir

Av. Mesut KAVAK

Ortak

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi’nde Spor Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Spor Hukuku ve Turizm Hukuku alanında akademik çalışmalar yürütmektedir.

Gökçen BEYAZOĞLU

Avukat

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Başta Sigorta Hukuku ve Bilişim Hukuku olmak üzere özel hukukun çeşitli alanlarında şahıs ve şirket müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dilan GÜNGÖRDÜ

Avukat

2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajı ve sonrasında başta İş Hukuku, Aile Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında olmak üzere çeşitli alanlarda çalıştı. 2017 senesinde hukuk büromuza katılmış olup halen avukatlık ve danışmalık faaliyeti göstermektedir.

Ömer Faruk EROL

Avukat

2017 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Öğrencilik dönemi süresince çeşitli eğitim programları ve konferanslara katılmış olup avukatlık stajına başlamış olduğu büromuzda çalışmalarına devam etmektedir. İcra-İflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?